ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Hravé počítací trojxeso (CZ, SK) - zvětšit obrázek
Tip
Chráněná dílna BEVOTEX

Hravé počítací trojxeso (CZ, SK)

Soubor je určen především dětem předškolního a raného školního věku. Jde o didaktickou pomůcku, jejímž úkolem je prvotní seznámení dětí ...

1 190 Kč

983 Kč bez DPH
  • skladem
Záruka 24 měsíců
Vyr. číslo : 017

Hravé počítací trojxeso (CZ, SK)

Soubor je určen především dětem předškolního a raného školního věku. Jde o didaktickou pomůcku, jejímž úkolem je prvotní seznámení dětí se základními číslicemi od 1 do 10.

Soubor obsahuje 30 ks hracích kamenů z přírodního bukového dřeva, čtyřlístkovou krabičku na čtyřlístky, krabičku s magnetickými čísly, kufřík pro vítěze (s balónky) a knížku s přehledem a 15 ks vzorů obrázků ke kopírování.

Děti hravou formou poznávají jednotlivé číslice a přiřazují k nim daný počet, který jedna určitá číslice vyjadřuje. Zároveň si pro jasnou představu počítají a ukazují na prstech ruky a hledají odpovídající "kámen" pexesa s prsty. Současně si děti při hře pexesa procvičují paměť, motoriku, logiku, schopnost kombinace.

Součástí souboru jsou i vzory obrázků ke kopírování - vyučující je může dětem nakopírovat a děti je mohou vybarvovat, plnit různé úkoly zaměřené na rozvíjení fantazie, paměť, logiku, grafomotoriku...

 

*Výrobek lze zakoupit v českém i slovenském jazyce.