Na všechny naše výrobky poskytujeme NÁHRADNÍ PLNĚNÍ

Prevence

  • Náš tip

Prevence - zvětšit obrázek

  Didaktická pomůcka pro děti od 4 let. Vhodné pro mateřské školy a nižší stupeň základních a speciálních škol. Základem je ...

  • Cena bez DPH: 3 471.00
  • Cena s DPH: 4 200.00

  • Dodací lhůta: do 1-3 týdnů
  • Popis
  • Technické údaje

Prevence

 

Didaktická pomůcka pro děti od 4 let. Vhodné pro mateřské školy a nižší stupeň základních a speciálních škol. Základem je šest příběhů o nebezpečí, které je všude kolem nás ve škole, doma, v přírodě i na sportovištích. Děti jsou v příbězích nejen na nebezpečí upozorňovány, ale samy mají rozhodnout o řešení vzniklých situací. Příběhy jsou v knížkách s obrázky. Stejné obrázky jsou i na magnetických kartách, ze kterých je možné příběhy skládat na magnetickou tabuli. V podobné knížce jsou i piktogramy, které jsou kolem nás a moc se v nich nevyznáme. U piktogramů je ukázáno jak vypadají a současně vysvětleno, kde se s nimi setkáme a jak se máme chovat. Příběhy,  i vysvětlení piktogramů najdeme na přiložených CD a DVD.

Pomůcka obsahuje 244 magnetických karet s obrázky a piktogramy. Nechybí a telefonní čísla na policii, záchranku a hasiče. Obrázkové knížky s příběhy a knížku s vyobrazením a vysvětlením piktogramů, textové knížky pro vyučující, CD a DVD s příběhy a piktogramy.

Přihlaste se k odběru newsletteru

Nechcete o něco přijít? Přidejte si svůj email do našeho emailového zpravodaje a nic již nepromeškáte.

Kde nás najdete